Тюнс приймає оплату Карткою "Пакунок малюка" 🇺🇦
Українська
096-009-27-83
097-421-59-21
Сучасне сповивання новонароджених

Сучасне сповивання новонароджених

Автор: Tunes Дата: 07.04.2021

Цікаво, в якому таборі матусь перебуваєте Ви? Їх три: "Мами за сповивання", "Мами, проти!", "Табір перебіжчиків".

Табір "За туге"

Це матусі, які підтримують і вірять в силу тугого сповивання. Сповивають бо і з ними так робили (не думаємо, що це помста) або по повчанням мам і бабусь. Саме серед таких матусь ще залишилися ті, які застосовують "тугий" метод (або "стовпчиком"), хоча його ефективність і користь було розвінчано фахівцями неонатологами та педіатрами.

Табір "Проти сповивання"

Мами з цього табору ніколи не зійдуться на думці з батьками з першого, вони сприймають речі, що можуть допомагати як необов’язкові. Навіщо пелюшка, якщо можна обійтися? Навіщо, якщо краще заспокоєння це руки мами або тата? Навіщо спати спокійно, якщо додаткові години вночі можна провести над ліжечком дитини? Це частка батьків.

Табір перебіжчиків

І це, мабуть, самий сучасний підхід до сповивання - невизначеність. Так як він прив'язаний не до об'єкту "пелюшка", а до ситуації. Такі мами придбавають 1 пелюшку з ряду сучасних, на кшталт кокону, до народження малюка. І про її використання приймають рішення вже у пологовому будинку, судячи з поведінки дитини.

Якщо малюк не будить себе уві сні ручками або ніжками, якщо не потребує тривалого заколисування і спокійно засинає, якщо рефлекс Моро не яскраво виражений, якщо малюкові вдається висипатися. Тоді, пелюшка не потрібна. Але якщо ж все відбувається навпаки і сон малюка тревожний - пелюшка стане прекрасним рішенням і помічником для немовляти і батьків.

Сучасне сповивання - це пелюшки кокони. Їх головне завдання створити обмежений простір навколо новонародженого, при цьому не обмежувати рухів. Це відтворення відчуття перебування в животику у мами, дитина заспокоюється в такому середовищі і легко без тривоги засинає. Кращим варіантом сповивання є кокони на блискавці. Крім того, що сповити дуже просто, не потрібен досвід і вправність у цій справі. Пелюшки на блискавці легко і безшумно застібаються, на відміну від своїх аналогів на липучках. Звук липучки, що розривається, може налякати дитину. Блискавка - застібається тихо, що допоможе переодягнути дитину навіть уві сні.

Підведемо підсумок. Сповивати чи ні?

  • не відмовляйтеся від інструменту, який допоможе заспокоїти малюка;
  • відмовтеся від методів минулого століття;
  • пам'ятайте про індивідуальність кожної дитини;
  • озбройтеся мінімум однієї европеленкой перед появою крихітки.

Пов`язані товари

Коментарi

Написати коментар