Тюнс приймає оплату Карткою "Пакунок малюка" 🇺🇦
Українська
096-009-27-83
097-421-59-21

Розмір одягуУ даній категорії ми розділили всі моделі за віковими діапазонами, щоб вам було максимально зручно орієнтуватися. Тут представлені розміри одягу новонароджених по місяцях. Ростовка немовлят спирається на зріст: 56, 62, 68, 74, 80 і прийнято визначати розміри одягу новонароджених по місяцях.

  • Розмір 0-3 місяці. У цій підгрупі ви знайдете модельки для новонароджених, які підійдуть з моменту появи в світ і до трьох місяців життя. Там ви зустрінете одяг 56 і 62 розмірів.
  • 3-6 місяців. Одяг розраховано на зріст до 68см.
  • 6-9 місяців. Представлений 74 розмір, який можна купувати, коли у дитини вже зріст 67-68см.
  • 9-12 місяців. У цій підгрупі знаходяться чоловічки, боді, штани та інше на дітей з ростм до 80см.

Часте питання, яке нам надходить: "який розмір купувати новонародженому?".

Головне орієнтуватися на мірки новонародженої дитини. Так як малюки розвиваються не завжди відповідно до стандартів. А в 20% це може проходити дуже індивідуально, наприклад, нормальним є випадок, коли боді вибирають 68 розмір, а штани 74.

А який же розмір купувати в пологовий будинок? 56 або 62? Кращий орієнтир - УЗД, якщо лікар сказав, що малюк буде великим - 62, якщо ж вашу увагу не звернули на це - 56. У 95% випадків ідеальний 56й розмір.

Ростовка новонароджених починається з розміру 50, який необхідний для крихіток з малою вагою, іноді цей розмір потрібен і для близнят.

На який ріст купувати одяг новонародженому, ось кілька правил:

  • не набирайте на виріст одягу, так як можна "проскочити" якийсь розмір і не встигнути зносити річ;
  • не робіть покупки, якщо ви не впевнені, якого зросту малюк;
  • не купуйте річ впритул. Якщо у вас ріст 61см, 62й брати не варто. Сміливо вибирайте 68, такий же принцип і з іншими розмірами;
  • розмір голови за віком дитини також не завжди буде відповідати стандартним даними, знайдіть сантиметр і в один обхват виміряйте окружність голови дитини.

Тюнс завжди готовий допомогти з вибором розміру.