Тюнс приймає оплату Карткою "Пакунок малюка" 🇺🇦
Українська
096-009-27-83
097-421-59-21

Бренд одягу Tunes

Tunes - дитячий одяг, який обирають для найкращих...

Ми віримо, що народження дитини - це найважливіша подія в кожній сім'ї. Ми віримо в те, що сміх дітей та посмішки батьків - це сама велика цінність! Ми знаємо, як важко обрати та придбати якісний одяг для дитини до року. І знаємо..що можемо зробити кращий продукт для маляти та сприяти збільшенню клькості ЩАСТЯ, створюючи одяг для найменших... Одяг, дотик якого буде легким, ніжним і турботливим...

Обравши інтернет магазин одягу для самих маленьких Tunes, Ти можеш бути впевненою, що примножиш позитивні емоції самого дорогоцінного в світі чоловічка...

Впевнені, що історії брендів мало хто читає. А все тому, що вони написані як за шаблоном, практично завжди розповідають про успіх та досягнення. Але ми відкриємо завісу в світ реальності створення якісного одягу без приховування проблем і труднощів.

Спочатку була звичайна міні-фабрика з пошиття дитячого одягу (ТМ Тюнс ще не існувало). Ми виготовляли стандартні моделі, працювали як всі, робили якісно та масово. Постійно досліджуючи ринок, надихались досвідом зарубіжних колег, нам здавалось , що чогось не вистачає. Ніби "не довиробляємо" ідеальний продукт.

І ось одного разу, до нас звернулась Людина-спеціаліст (як Людина-павук, тільки спеціаліст), яка займалась підготовкою майбутніх мам до легких пологів. Запит був таким: потрібен одяг для маляти в пологовий будинок - якісний, анатомічно-правильний, максимально комфортний, натуральний.

З гордо піднятою головою ми почали пропонувати те, що вже шили. На жаль, ми отримали відмову. Одяг був ні поганий ні хороший. Він просто був. Людина-спеціаліст вимагала від себе і від партнерів, для самого важливого періоду в житті майбутніх батьків, самого кращого. Саме цей момент і став переломнм в нашій діяльності, став миттю народження ТМ Тюнс. Ми зупинились практично на тиждень, потрібно було зрозуміти, куди та як рухатися далі. Потім глибоко вдихнули й прийняли виклик! 

Нам довелось змінити частину команди, самостійно відправитися на пошук тканин та фурнітури в інші країни, допрацювати всі моделі без виключення. В ході "перебудови себе" і становлення бренду Тюнс до нас приєдналося ще кілька майстрів своєї справи: неонатологи, технологи, дизайнери та художники. До цього дня ми продовжуємо свій шлях розвитку. 

ТМ Tunes втілює ніжність і чарівність як рожевий колір, і в той же час надійність, безпеку і грунтовність як слон. Ми взяли на себе відповідальність за якість однієї з найбільш важливих речей для твоєї дитини - натільний одяг. З первих днів вона покриває його ніжну шкіру, захищає і сприєя здоровому сну та активному дозвіллю. Звісно ми потурбувались і про маму. Немовля ще не розуміє на скільки стильно виглядає його перший гардероб від Тюнс, але мамі приємно одягати своє маля в красиві, зручні і стильні бодіки і штанішки. Наші дизайнери створюють найніжніші композиції та прінти, щоб порадувати молодих батьків. Обов'язково, враховуючи сучасні тренди ми створили екосумку, в якій зібраний одяг для новонародженого в пологовий, і яку в майбутньому ти зможеш вукористовувати впобуті. 

 Обираючи одяг Тюнс - ти обираєш 100% впевненість, що одяг в пологовому будинку підійде ідеально і що твій малюк реально буде почувати себя комфортно.

150
кількість представлених моделей 
81%
Клієнтів здійснюють покупку повторно
15
Шкіл підготовки майбутніх матерів рекомендують нас

Ще трошки про нас...

Для зручності вибору

Бренд Tunes представлений в соціальних мережах: 

@tunes.ua

Доставка не тільки по Україні

Одяг для новонароджених Тюнс ти можеш замовити, не тільки в Україні, а відтепер і в Казахстані. 

Найвища якість одягу

Для пошиття ми використовуємо виключно інтерлок піньє вищої якості та фурнітуру YKK.