Тюнс приймає оплату Карткою "Пакунок малюка" 🇺🇦
Українська
096-009-27-83
097-421-59-21

КомплектиГотові комплекти одягу для немовлят заощадять час, витрачений батьками на вибір і покупку предметів одягу, необхідного для перших і наступних днів життя малюка. Набори містять боді, сорочечки, різні види шапочок, штанці, пінетки, повзунки, практичні пелюшки, комбинезончики.

Всі складові комплектів одягу для немовлят шиються з тканини Інтерлок. Речі для немовлят міцні, добре тримають форму. Вони залишаться охайними і довго прослужать при частому пранні. Маючи шовковисту текстуру, одяг дбайливо торкається до тонкої найніжнішої шкірі немовляти.

Поверхня тіла новонароджених швидко охолоджується через слабку терморегуляцію, а шкіра малюка разом з легкими бере участь в процесі дихання. Компоненти натільного одягу надійно утримують тепло, тканина дозволяє дихати шкірі немовляти, добре пропускаючи повітря.

Забарвлення в комплектах різноманітні: для вибору є спокійні тони або яскраві кольори. Лицьову сторону комбінезончиків прикрашає приємний принт з авторським зображенням. Крім того, можна зібрати красиві комплекти для новонароджених на свій смак, поєднуючи предмети з різних колекцій.

Всі комплекти були розроблено і зшито в Україні з використанням кращих європейських матеріалів і новітніх технологій. Ми продумали до дрібниці кожну деталь комплектів. Вибрали для вас найоптимальніші варіанти наборів.