Тюнс приймає оплату Карткою "Пакунок малюка" 🇺🇦
Українська
096-009-27-83
097-421-59-21

Одяг для новонародженихМодний натільний одяг для немовлят

Всі батьки хочуть для своєї дитини тільки всього самого кращого, це стосується і вибору одягу. Матусі бажають одягнути свого малюка не тільки в зручний одяг з безпечних матеріалів, але і щоб дитячий одяг був стильним і красивим. При всій кількості дитячих товарів, представлених на ринку, основний акцент багатьма хорошими виробниками робиться на натуральність тканин, а ось зручність, краса йдуть на другий план. Купити одяг для немовлят, який задовольнив би усі запити досить складно.

Бажання одягнути свого малюка в стильний костюмчик з сучасним кроєм, змушує батьків замовляти модний одяг для немовлят за кордоном. Але сьогодні в цьому немає необхідності - придбати якісний і стильний одяг для немовлят, виготовлений за авторським дизайном можна в інтернет магазині одягу для малюків Tunes.

Чому обирають модний одяг для самих маленьких від Tunes?

Багато, з тих, хто робив замовлення в нашому інтернет магазині, повертаються до нас ще не один раз. Вибравши своїй дитині одяг від Тюнс можна бути впевненим, що він ідеально підійде вашій дитині, малюк буде себе почувати максимально комфортно. Вбрання буде тішити своїм продуманим кроєм, привабливим зовнішнім виглядом.

Наші переваги:

  • Весь модний одяг для немовлят, представлений ​​в інтернет магазині Tunes, пошито в Україні за авторським дизайном, під чітким контролем якості з використанням найновіших технологій.
  • При створенніі були використані тільки найкращі натуральні матеріали з Європи - інтерлок найвищої якості. Це дуже м'який, але щільний матеріал, що відмінно підходить для пошиття дитячої білизни. Красивий одяг для немовлят прекрасно тримає форму навіть після численного прання. Він має шовковисту, тендітну структуру і дуже ніжний до дитячої шкіри, не сприяє появі подразнень і алергії. У виробництві використовується тільки оригінальна фурнітура з безпечних для малюка матеріалів.
  • В нашому інтернет магазині дитячого одягу для немовлят зібрана велика різноманітність комплектів і білизни для дітей до року, в тому числі набори в пологовий будинок. Можна легко створити прекрасний перший гардероб для крихти.
  • При створенні дитячих комплектів застосовується стильне кольорове оформлення, актуальні принти відповідно до сучасних трендів.

Команда художників, дизайнерів, технологів, неонатологів працювали над створенням бренду Tunes. Всі створені композиції - це саме втілення ніжності. Особливу увагу було направлено на розробку одягу і аксесуарів для новонароджених, які необхідні для пологового будинку. Обирайте разом з Tunes тільки краще для свого малюка.

Дитячий одяг для новонароджених як найважливіший елемент розвитку дитини

Якісний одяг для новонароджених є невід'ємною складовою перших місяців життя будь-якого малюка. Саме він зберігає дитину в теплі, дозволяє правильно розвиватися опорно-руховому апарату, а також створює для малюка комфортні умови чистоти. Вашій увазі представлено ​​фірмовий одяг для новонароджених від бренду Tunes.

Традиційно одяг для немовлят купується в залежності від статі. Класичні блакитні і рожеві кольори одягу для немовлят ми доповнили стильними колірними рішеннями і дизайнерськими малюнками.

Також необхідно згадати, що в Україні вже доступний якісний одяг для новонароджених. Жителі Київа можуть отримувати замовлення в день здійснення покупки.

Важливі принципи виготовлення одягу для немовлят, які ми врахували при пошитті:

  • Всі моделі виготовляються з тканини типу інтерлок-піньє - бавовняний матеріал найвищої якості відрізняється підвищеною гладкістю, м'якістю і щільністю;
  • одяг виробляється безпосередньо на фабриці в Україні з використанням кращих технологій і обов'язковим контролем якості;
  • одяг для малюків має бути практичним і красивим - ми створюємо стильні і приємні колірні оформлення і принти;
  • в каталозі представлено ​​дитячий одяг для новонароджених хлопчиків і дівчаток: боді, штанці, сорочечки, пінетки, повзунки, чоловічки та інше;
  • з колекцій, представлених брендом Тюнс, можна повністю задовольнити потребу у одязі для вашого малюка від народження до року.
  • шви назовні є невід'ємним атрибутом пошиття трикотажу для немовлят, тому що шкіра дитини дуже ніжна і потребує більш ретельного догляду і дбайливого ставлення.