Тюнс приймає оплату Карткою "Пакунок малюка" 🇺🇦
Українська
096-009-27-83
097-421-59-21
Скільки одягу потрібно новонародженому

Скільки одягу потрібно новонародженому

Автор: Tunes Дата: 10.08.2021

Давайте я почну з правди. Є дві відповіді: "скільки реально потрібно" і "скільки ви можете реально скупити" (читаємо, скільки вам продадуть). Тюнс відкриє реальний список потрібного.

Який одяг купити для новонароджених: інструкція

  1. Перший крок до вірних підрахунків - визначення періоду, на який ви купуєте наряди. За основу візьмемо відрізок чотири тижні, так як саме місяць малюк вважається новонародженим, а потім переходить до немовляток. Маємо 28 днів. Після проходження першого місяця ви вже з легкістю будете знати, скільки одягу потрібно малюкові до року.
  2. Мінімальна кількість зміни одягу 3 рази в день:
    • після сну;
    • при "катастрофах" з памперсом;
    • перед сном.
    Одяг ми не відправляємо у відро для сміття після зміни, а кидаємо в прання. Досвід показує, що пральна машина працює у новоспечених батьків щодня. І прекрасно, що вже не потрібно виводити плями в тазиках своїми руками.
  3. Враховуємо особливості висихання одягу. Думаєте, що взимку довше сохне? На жаль - ні, взимку найлегше забезпечити дитину сухим одягом. І все завдяки опаленню, чим не може похвалитися весняно-осінній період. Тому чекаючи малюка в пору підвищеної вологості і прохолоди, додавайте пару додаткових комплектів, щоб запас сухого завжди був.
  4. Основа - це натільний одяг для немовлят. Не варто звертати увагу на екстравагантний одяг, поки не буде укомплектовано базовий гардероб. Таку помилку часто роблять батьки, які очікують первістка, скуповуючи все ошатне і незручне, тим самим витрачаючи бюджет на те, що можуть і не одягнути зовсім (через анатомічні вимоги маленького організму). Повірте особисто моєму досвіду, кілька суконь з фатином я навіть не змогла одягнути на свою крихітку, так як боялася, що зможу нашкодити їй.
  5. Не забуваємо про допоміжні предмети:
    • пелюшки-кокони або спальники, 2 штучки;
    • пінетки 4 пари і царапки 3 пари, якщо ваш одяг без закритих рукавів;
    • демісезонний комбінезон, або комбінезон на піддів (влітку 1, осінь-зима-весна 2);
    • банний рушник з куточком (дуже зручний виріб) 2шт;
    • зимовий комбінезон або конверт 1 штука.
  6. За одну зміну одягу рахуємо повноцінний образ, якщо можна так висловитися:
    • чоловічок і шапочка;
    • боді з повзунками і шапочкою;
    • сорочечка з повзунками і шапочкою.
    Про зручність моделей судити звичайно Вам і малюку, але ми рекомендуємо вибирати чоловічки і боді.
  7. Не кожне прання може врятувати річ після протікання памперса, тому майте додатковий комплект одягу.

Рекомендації по вибору одягу для немовлят

Тепер ми можемо скласти міні формулу і розрахувати. 3 повноцінних образи * 2 дні (прання і висихання) + моделі з пункту 5 з поправкою на сезон + 2 повноцінних образи якщо дата ПДР випадає на прохолодну пору року + 1 комплект одягу "аварійний".

Ось кілька порад, які полегшать шафу і не завалять вас непотребом зі сфери моди для немовлят:

  1. Купуйте одяг малюкові з народження і до трьох місяців самостійно. Просіть друзів і родичів дарувати одяг в розмірах побільше.
  2. Попередьте родичів і близьких, які бренди вам подобаються і якому стилю ви надаєте перевагу. Так як не завжди смаки сходяться, і ваша любов до пастельних тонів може не відгукнутися у подруги, яка знайшла чоловічок з імітацією татуювань і готує його на презент. Кращий варіант це wishlist того, що ви хочете.
  3. Не слухайте оточуючих, а слухайте дитину, при виборі сезонних речей. Поради ви будете чути всюди і постійно, а ось дізнатися, як комфортно самому немовляті ви можете лише спостерігаючи за його поведінкою.
  4. Не хвилюйтеся, якщо чогось не придбали - інтернет індустрія працює цілодобово, в тому числі феї нашого бренду Тюнс працюють над тим, щоб ви максимально швидко отримали свої моделі.

Весь натільний одяг для новонароджених ви можете вибрати у нас, а феї Тюнс в свою чергу допоможуть Вам не набрати зайвого.

Пов`язані статтi