Тюнс приймає оплату Карткою "Пакунок малюка" 🇺🇦
Українська
096-009-27-83
097-421-59-21
Таблиця розмірів одягу для новонароджених

Таблиця розмірів одягу для новонароджених

Автор: Tunes Дата: 27.02.2019

Якщо Ви готуєтеся до народження малюка вже не вперше, відповідь на питання, якого розміру купувати одяг для новонародженого, швидше за все знаєте. Ну а якщо ні - саме час згадати. Молодим матусям, які вперше готуються до візиту в пологовий будинок, інформація нижче також буде вельми корисною.

Який розмір одягу обрати до народження дитини?

Більшість жінок відправляються в пологовий будинок вже з готовим комплектом одягу для дитини. І це правильно. Пізніше виділити час на покупку одягу буде досить важко. Але який саме обрати, якщо визначити розміри дитини до народження точно неможливо?

Поради нижче допоможуть Вам зорієнтуватися в процесі вибору:

  • одяг для новонароджених 50 розмір - це міні-варіант, який підійде для діток, які народилися раніше терміну;
  • 56 розмір одягу для новонароджених - це, так би мовити, стандарт, який розрахований, на народжених з ростом 50-53 см;
  • 62 розмір для новонародженого - варто обрати тим матусям, які очікують появи великої дитинки, про що говорять результати УЗД.
Найкраще придбати по два комплекти 56-го і 62-го розміру «про запас». Іноді дітки народжуються з великою вагою, тому не поміщаються в підготовлені комбінезончики або костюми. Розмір «на виріст» все одно не пропаде в майбутньому: якщо не надягнете в пологовому будинку - через місяць точно стане в нагоді.

Як визначити розмір одягу новонародженої дитини?

Якщо малюк вже народився, потрібно правильно його заміряти, щоб купувати одяг відповідно до отриманих даних. Для цього необхідно визначити лише 2 параметра:

  • зріст дитини;
  • обхват грудей.

Тюнс, як виробник дитячого одягу на своєму сайті пропонує розміри для новонароджених в таблиці, по якій легко можна визначити необхідний розмір (вказуються на ярличках речей). Розмірна сітка, яку ми використовуємо при розробці моделей повністю адаптована під запити нашого клієнта. Моделі виробляються обов'язково після схвалення неонатолога і технолога. А найголовнішим критерієм є-звичайно ж, впевнені в правильному виборі, батьки і посмішки маленьких крихіток в одязі від Тюнс.

Вказуються розміри одягу для новонароджених по місяцях, тобто на кожен розмір доводиться часовий відрізок в кілька місяців (таблиця розміщена нижче в статті).

Що стосується розмірів головних уборів - тут необхідно орієнтуватися на вид шапочки. Деякі моделі універсальні і підходять на довгий період. А деякі так само як і натільний одяг мають різні розміри відповідно до віку. При покупці шапочки - ви просто вибираєте необхідний розмір в фільтрі. Пінетки, царапки і слюнявчики не потребують вимірів. Їх можна сміливо вибирати звертаючи увагу тільки на вподобане забарвлення.


Коментарi

Написати коментар