Тюнс приймає оплату Карткою "Пакунок малюка" 🇺🇦
Українська
096-009-27-83
097-421-59-21
Переліт з новонародженою дитиною

Переліт з новонародженою дитиною

Автор: Tunes Дата: 27.01.2020

Спробуємо пройти всі етапи разом, починаючи з купівлі квитка для малюка. Які етапи будуть: купівля квитків, реєстрація в аеропорту, очікування посадки на літак, політ, крута незабутня подорож...

 1. Авіакомпанії не пустять вас на борт з новонародженим, якому ще немає 48 годин від моменту народження. Як правило авіакомпанії відмовляють в перельоті малюкам віком до 7 днів без завіренної лікарем довідки про те, що крихітка може летіти.
 2. Відзначимо два важливих моменти:

  • отримайте консультацію свого педіатра;
  • ознайомтесь з інформацією на сайті авіа-перевізника, стосовно їх вимог по перевезенню діток.

 3. Аеропорт і очікування літачка

  Якщо вами були придбані квитки без зарезервованих місць, обов'язково приїзжайте заздалегідь в аеропорт, щоб зайняти місця поруч. З дитинкою це край важливо. Очікування літака Вам скрасять зручні дитячі кімнати, а також кімнати, в яких можна заколисати, перевдягти та погодувати крихітку.

 4. Коляска, люлька та багаж

  Мандруючи з дитиною до двох років, перевезення коляски буде безкоштовним. Як правило, з коляскою Вам доведеться розлучитися на час перельоту, при посадці в літак. Зверніть увагу, що деякі авіакомпанії вимагають для коляски спеціальний чохол (читайте інформацію на сайті перевізника). Коляску можна здати в багаж, але врахуйте, що її габарити мають відповідати тому, що заявлено у вимогах, інакше прийдеться доплачувати. Варіант з коляскою-тростиною найзручніший.

  На стійці реєстрації шассі і люльку коляски промаркують спеціальними бірками - DAA, Delivery at Aircraft. Некоторые виды люлек и автокресел можно даже брать с собой в салон.

  Щодо допустимої рідини в салоні літака при поїздці з дитиною - обмеження тут знімаються. Тому поїльник з водичкою, баночки з пюре, соки сміливо беріть з собою.

  Для діток віком менше двох рочків вага багажу і ручної поклажі авіакомпанія фіксує на свій розсуд.

 5. Самопочуття у дітей при польоті

  Рекомендуємо в період взльоту і посадки, наборі висоти дати малюкові пляшечку або покормити груддю, це допоможе зняти дискомфорт від перепадів тиску.

 6. Дозвілля в літаку

  Часто авіакомпанії презентують маленьким мандрівникам ігрові набори, але не завжди, тому припасіть улюблену іграшку, а краще пару. Якщо ж забули вдома улюбленого плюша - підійдуть стаканчики (їх можна попросити у борт провідника), будь-які предмети, які знайдуться в кишенях (але не дуже дрібні), бортові журнали.

  Що необхідно варто взяти на борт із собою:

  • антибактеріальні серветки
  • памперси
  • зручний натуральний  одяг для новонароджених, в якому крихітці буде максимально комфортно. Плюс змінний комплект. Врахуйте, що в літаках буває прохолодно - візьміть комбінезон на піддів, так як одіяльця можуть спадати, а це додасть зайвих незручностей.
  • для зміни підгузок знадобиться непромокаюча пелюшка
  • пустунку або гризунець, їх краще відразу прикріпити тримачами або ланцюжком, щоб не впав на підлогу
  • на період рясного слиновиділення 2-3 слинявчики

 7. Аптечка для крихітки

  Взяти жарознижуючі та всі лікарські засоби, які манюня приймає в звичайні дні. Також рідину для промивання носика, так як під час польоту може з'явитись сухість.

 8. Найважливіший момент

  Будьте спокійні. Як правило дітки плачуть та вередують, коли відчувають, що їх батьки на взводі.

Коментарi

Написати коментар