Тюнс приймає оплату Карткою "Пакунок малюка" 🇺🇦
Українська
096-009-27-83
097-421-59-21
Натхнення молодих матусь. ТОП від нашої редакції

Натхнення молодих матусь. ТОП від нашої редакції

Автор: Tunes Дата: 15.10.2019

Якось помітили за собою, що частенько за натхненням і новим припливом сил звертаємося до блогів зіркових матусь. Таких як Єва Лонгорія або Наталя Водянова, Вікторія Бекхем. Погодьтеся, їхній спосіб життя і час дозвілля з дітьми це те, що часом змушує нас піднятися з дивана, посміхнутися і рухатися далі, коли рутина і побут поглинули повністю ...

Ітак, ТОП матусь, які нас надихають:

  1. Єва Лонгорія. Багато хто її пам'ятає, як Габі Соліс з серіалу "Відчайдушні домогосподарки". У 43 роки вона народила первістка і стала для нього ідеальною мамою. Її блог в інстаграмі заселили фото з милим малюком, і вони не розлучаються навіть, коли Єва займається своїми робочими проектами. А якщо ви намагаєтесь схуднути та підтягунтись після пологів - її блог для вас стане джерелом мотивації.
  2. Наталія Водянова - філантроп, модель, актриса і головне мама. Мама п'ятьох діток. Її образ життя мало кого залишить байдужим. Її приклад показує, що самі тендітні жіночі плечі здатні змінювати світ на краще і дітки скоріше двигун таких змін. Вона багато часу проводить з родиною і вони невід'ємна частина її життя.
  3. Наталія Мичковська. Це приклад того, що і на просторах України можна і потрібно бути мамою-натхненником. Ця людина виховує трьох дітей, при цьому тримає себе в прекрасній формі і тримає в такій же формі тисячі своїх фоловерівЯ. Веде блог і найактивніший спосіб життя.
  4. Серена Вільямс. Спортивна легенда великого тенісу народила дівчинку. І така сильна і вольова Серена стала ніжною і люблячою матусею, а Сторіс з її маленькою стильною принцесою - це така краса. Всім радимо надихатися на її сторінці. Вас неодмінно порадують образи і фемілі луки. І до речі, Серена вже повернулася до спорту.
  5. Сельма Блер. Американська актриса. Вона мама однієї дитини і виховує її сама. А зараз вона не просто мама, а людина яка веде боротьбу зі страшною недугою і при цьому намагається з усіх сил підтримувати свого сина і бути активною. Ця жінка стане прекрасним мотиватором, якщо вам на шляху зустрілися якісь перепони.

У нашому топі найрізноманітніші жінки - їх об'єднує те, що вони мами! Ми вдячні їм за те, що вони допомагають бути нам активними, цілеспрямованими, люблячими, жіночними, спортивними і здоровими.

Коментарi

Написати коментар