Тюнс приймає оплату Карткою "Пакунок малюка" 🇺🇦
Українська
096-009-27-83
097-421-59-21
Гардероб новонародженого малюка

Гардероб новонародженого малюка

Автор: Tunes Дата: 04.02.2019

Перший одяг малюка: коли купувати та скільки

Мами, які вірять у прикмети, можуть купувати дитячі речі після пологів, зараз багато інтернет-магазинів з величезним вибором повзунків, сорочечок, для замовлення яких потрібно кілька хвилин. Але, бажано, щоб до виписки з пологового будинку на дитину очікував заздалегідь випраний і пропрасований одяг.

Не потрібно закуповувати одразу весь гардероб, під час догляду мама бачить, які зав'язочки та вирізи зручні, як росте малюк. Найменший 50 розмір не підходить для середньостатистичних дітей. На виписку з пологового будинку та на перший місяць-два потрібно купувати речі 56 розміру. Якщо очікуєте немовля, близько 4 кг, купуйте одяг 62 розміру.

Необхідний мінімум для новонародженого:

  • чепчики або шапочки 40 розміру – 2 шт;
  • пелюшки – 3 х/б та 2 байкові;
  • шкарпетки або пінетки – 2-3 пари;
  • сліпи з антицарапками - 4-5 штук;
  • боді - 2шт. з довгим рукавом, 2шт. з коротким;
  • нагрудники – 3-5 штук.
Сліпи, боді можна замінити повзунками з розпашонками та кофтинками. Замість звичайних пелюшок для сну краще купити кокон на блискавці.

Як вибрати одяг немовляти

Для ніжної, схильної до попрілостей, шкіри немовля, підходить еластичний натуральний трикотаж. Влітку малюк не перегріється у виробах із куліра, інтерлоку, рибани. Утримує тепло пухнастий із виворітного боку футер. Сліпи, повзунки кофточки із трикотажних тканин м'яко облягають тіло, витримують щоденні прання.

Найпрактичніший одяг:

Кокон-пелюшка

Створює відчуття захищеності, до якої немовля звикає в утробі матері, зручно одягається. Грудничок не махає ручками, не крутиться, швидко засинає.

Сліпи (чоловічки)

Розстібаються від п'ят до шиї, зручні для сну, прогулянок. Цілісний виріб не пережимає животик, зберігає спинку в теплі.

Боді

Добре утримують підгузок, не перекручуються, не з'їжджають, не вилазять із штанців. Новонародженому рекомендується купити боді з запахом і кнопками спереду, які одягаються як сорочечка або кофточка.

За перший місяць вага малюка в середньому збільшується на 500-800 г, а зріст на 2-3 см. Щоб до кінця місяця одяг не став малим, сліпи кофточки можна купувати 62 розміру. Краще вибрати мінімум якісних речей, у яких зручно та безпечно, ніж гори дешевої синтетики.

Пов`язані товари

Пов`язані статтi

Коментарi

Написати коментар