Тюнс приймає оплату Карткою "Пакунок малюка" 🇺🇦
Українська
096-009-27-83
097-421-59-21
Авторські принти від бренду одягу для найрідніших

Авторські принти від бренду одягу для найрідніших

Автор: Tunes Дата: 09.08.2019

Не знайдеться жодної мами на планеті, яка скаже: "Хочу своїй дитині одяг як у всіх". На всі 100% кожен з батьків хоче створювати оригінальний образ з перших днів життя маляти. Бренд Тюнс знає про бажання дівчат в очікуванні і кожен день створює одяг для новонароджених з родзинкою.

Оригінальний одяг для новонароджених для бренду Тюнс це в першу чергу одяг, який створено руками художників і майстрів швейної справи. Тюнс відмовився від digital малюнка і створює принти руками. Погодьтеся, це круто.

Кожен малюночок створений у творчій студії Тюнс і відправляється на боді ваших малюків фактично з-під пензля художника. Над кожним ескізом ведеться робота протягом одного місяця. Ескізи принтів створюються з урахуванням основної тематики і гами тканини, щоб взявши комплект в руки і надівши його на крихту ви милувалися цілісністю моделі.

Принт на одязі для малюків

У створенні стильного і красивого одягу для самих маленьких критично важлива і безпека. Перенесення малюнків на одяг здійснюється спеціальним принтером. Чорнила, які використовуються у пресі мають сертифікат ECO passport, який видає OEKO-TEX (міжнародна незалежна сертифікуюча організація).

Ці фарби безпечні для дітей і є найкращими для використання в декоруванні дитячого одягу, так як не викликають алергічних реакцій.

Плюси таких малюнків:
  • вони не відчуваються тактильно, не мають коржевидного шару
  • принти не бояться численних прань
  • принт можна гладити, тягнути і з ним нічого не станеться
  • малюнок на тканині зберігає первозданний вигляд з плином часу
  • кожен малюночок виглядає дуже акварельно і ніжно

Вибирайте свої моделі з авторськими принтами тисніть тут

Коментарi

Написати коментар