Тюнс приймає оплату Карткою "Пакунок малюка" 🇺🇦
Українська
096-009-27-83
097-421-59-21
8 корисних гаджетів для новонароджених

8 корисних гаджетів для новонароджених

Автор: Tunes Дата: 01.08.2022

А ваша бабуся чи мама скаже: “Ми без цього вас виростили і все ж добре! Нормальні виросли. Безперечно! Правда?

А ось і ні.

Наші мами та бабусі намагалися знайти баланс між турботами щодо організації життя малюка та приділити час та подарувати любов своєму малюкові. І що важливо, практично жодній бабусі чи мамі не вдалося приділити час собі. Адже це дуже важливо: щаслива мама - щаслива сім'я.

Тому не варто недооцінювати можливості нашого часу та ігнорувати предмети, які допоможуть полегшити період дитинства.


Ми підготували список речей, які бажано придбати, частину з них краще придбати до появи малюка:

  1. Електрична пилка для нігтів немовлят. Цей пристрій ви оціните з перших днів життя, тому що манікюр для новонароджених - це один із неспокійних заходів, що турбують всю сім'ю. А з таким пристроєм зрізання нігтів малюка буде легким. До речі, цей пристрій прослужить не один рік.

  2. Радіо-няня. Найкращим її варіантом є радіо-відео-няня. Ви завжди зможете відлучитися з дитячої кімнати та спостерігати за своїм чадом, займаючись своїми справами. Ця "няня" реагує на звуки і при спеціальних налаштуваннях може сигналізувати про будь-які зміни в кімнаті.

До речі, деякі радіоняні можна підключити до мобільного телефону – це дуже зручно.

  1. Кімнатний термометр, що змінює колір. Вкрай важливо дотримуватися температурного режиму в дитячій, це допоможе уникнути таких страшних речей, як перегрів та переохолодження крихітки. Іноді ми помиляємося, думаючи, що в зимовий період дитину потрібно укутати в теплі речі з начосом, не оцінивши навколишні умови, а влітку потрібно точно роздягнути догола. Такі речі допоможуть орієнтуватися за фактичними показниками повітря у приміщенні.

  2. Заспокійливий матрац. Це портативний невеликий плоский пристрій, який можна помістити під основний матрац. Він відтворює вібрації, які допоможуть заснути малюку та затихнуть через деякий час, залежно від тривалості, яку ви встановите. Так як він передбачає переміщення, його можна помістити в коляску чи автокрісло.

  3. Відпарювач для речей. Замість прасок та громіздких прасувальних дощок – є незамінна та зручна річ. Пара класно розгладжує речі і при цьому дезінфікує їх завдяки температурі. Гладити чоловічки та боді, які мають кнопочки не завжди зручно, а ось пройтися відпарювачем простіше простого. Прасування не буде такою гнітючою рутиною. Плюс цей гаджет не лише для дитячого одягу придатний.

  4. Розумний чайник для підігріву та стерилізації, а ще він дозволить гріти не тільки воду, а ще й може використовуватися як інші предмети техніки, наприклад, пароварка, стерилізатор. Тобто один предмет замінить 3 громіздкі пристрої.

  5. Генератор білого шуму. Це ще один предмет, який допоможе нормалізувати сон дитини та іноді дорослих. Поставтеся з прискіпливістю до вибору генератора - так як дешеві моделі можуть просто не перекривати сторонні звуки і відповідно ви не гідно оціните переваги білого шуму.

  6. Сучасний та безпечний спосіб сповивання - кокон-пелюшка. Це, мабуть, найдоступніший "гаджет" з усіх перерахованих. Це річ, яка зробить сон малюка з перших днів життя міцнішим і солодшим. А здоровий сон дитини – запорука повноцінного сну батьків. Кокон виконує головне завдання - заспокоює дитину, завдяки тому, що нагадує перебування в животику мами.

Пов`язані товари

Коментарi

Написати коментар