Тюнс приймає оплату Карткою "Пакунок малюка" 🇺🇦
Українська
096-009-27-83
097-421-59-21
Як проходить виписка з пологового будинку в різних країнах світу

Як проходить виписка з пологового будинку в різних країнах світу

Автор: Tunes Дата: 22.04.2020

Якщо Ви не дочитаєте цю статтю до кінця, тоді ось Вам пару тез про виписку з пологового будинку в розвинених країнах:

  • пріоритет для медичного персоналу це безпека і комфорт новонародженого
  • там не так як у нас.

Почнемо міні-екскурс по пологових будинках Ізраїлю, США і деяких європейських країн

Отже, Ізраїль. Виписка неможлива без такого предмета як "салькаль". І так, насамперед шукають його, а не конверти з бантами (їх зовсім не прийнято використовувати з міркувань про безпеку дитини). Салькаль - це такий кошик для перенесення немовляти, люлька або автокрісло, на руках малюків не виносять з лікарень.

Процес виписки розпочинається з останнього огляду малюка лікарем, потім:

  • Медсестра допоможе одягнути крихітку в новий одяг, лікарняний змінять на першу власну. У пологових будинках Ізраїлю малята сплять в коконах для уникнення СВСМ.
  • Знімають спеціальними щипцями три бірочки (2 на ручках, 1 з ніжки).
  • Далі малятко укладають в салькаль, і все мама вирушає додому.
Натовпу родичів під відділенням нема. Як правило, вони приходять відразу після пологів, так, там пускають усіх.

Зустріч з малюком в США

Свято виписки проходить не біля пологового будинку, а в домашніх умовах, і головна умова - згода матусі. В Америці ніхто не терпітиме присутність гостей, якщо хочеться тиші і спокою.

Виписка в штатах подібна до ізраїльської - без автокрісла малятко навіть не випустять з палати. Ще одна фішка - матусю вивозять з відділення в кріслі-каталці. Госпіталю і персоналу важлива безпека ваша і дитини.

Також, усі пам'ятають, що медицина в штатах - страхова. І контрактами передбачені 48 годин перебування в пологовому будинку або 72, якщо кесарев розтин. Тобто Ви поступили в лікарню о 4 ранку - будьте добрі покинути клініку через 48 годин (так, о 4 ранку) або сплатити додаткове знаходження (виключенням є медичні свідчення або ускладнення, які потрапляють під покриття страхового поліса).

Виписка в Німеччині супроводжується вибором медсестри, яка впродовж 10 днів буде навідуватись до дитини і показувати як правильно доглядати за крихіткою. І так, автокрісло обов'язкове.

Виписка у Франції може затягнутися доки крихітка не додасть у вазі. Так, за вагою там стежать пильно. Поки не буде певного приросту - додому Вас не відпустять. Фото під відділенням з натовпом родичів - не буде, оскільки у Франції починають знайомитись з малятком з першої години після народження. З подаруночками. Квіти заборонені.

Коментарi

Написати коментар