Як проходить виписка з пологового будинку в різних країнах світу
Якщо Ви не дочитаєте цю статтю до кінця, тоді ось Вам пару тез про виписку з пологового будинку в розвинених країнах:
- пріоритет для медичного персоналу це безпека і комфорт новонародженого
- там не так як у нас.
Почнемо міні-екскурс по пологових будинках Ізраїлю, США і деяких європейських країн
Отже, Ізраїль. Виписка неможлива без такого предмета як "салькаль". І так, насамперед шукають його, а не конверти з бантами (їх зовсім не прийнято використовувати з міркувань про безпеку дитини). Салькаль - це такий кошик для перенесення немовляти, люлька або автокрісло, на руках малюків не виносять з лікарень.
Процес виписки розпочинається з останнього огляду малюка лікарем, потім:
- Медсестра допоможе одягнути крихітку в новий одяг, лікарняний змінять на першу власну. У пологових будинках Ізраїлю малята сплять в коконах для уникнення СВСМ.
- Знімають спеціальними щипцями три бірочки (2 на ручках, 1 з ніжки).
- Далі малятко укладають в салькаль, і все мама вирушає додому.
Зустріч з малюком в США
Свято виписки проходить не біля пологового будинку, а в домашніх умовах, і головна умова - згода матусі. В Америці ніхто не терпітиме присутність гостей, якщо хочеться тиші і спокою.
Виписка в штатах подібна до ізраїльської - без автокрісла малятко навіть не випустять з палати. Ще одна фішка - матусю вивозять з відділення в кріслі-каталці. Госпіталю і персоналу важлива безпека ваша і дитини.
Також, усі пам'ятають, що медицина в штатах - страхова. І контрактами передбачені 48 годин перебування в пологовому будинку або 72, якщо кесарев розтин. Тобто Ви поступили в лікарню о 4 ранку - будьте добрі покинути клініку через 48 годин (так, о 4 ранку) або сплатити додаткове знаходження (виключенням є медичні свідчення або ускладнення, які потрапляють під покриття страхового поліса).
Виписка в Німеччині супроводжується вибором медсестри, яка впродовж 10 днів буде навідуватись до дитини і показувати як правильно доглядати за крихіткою. І так, автокрісло обов'язкове.
Виписка у Франції може затягнутися доки крихітка не додасть у вазі. Так, за вагою там стежать пильно. Поки не буде певного приросту - додому Вас не відпустять. Фото під відділенням з натовпом родичів - не буде, оскільки у Франції починають знайомитись з малятком з першої години після народження. З подаруночками. Квіти заборонені.