Тюнс приймає оплату Карткою "Пакунок малюка" 🇺🇦
Українська
096-009-27-83
097-421-59-21
Як одягати близнюків? Індивідуальність з перших днів життя

Як одягати близнюків? Індивідуальність з перших днів життя

Автор: Tunes Дата: 22.08.2020

Я не знала як реагувати – мовчки кивала на кожне слово лікаря, а чоловік просто сидів та гіпнотизував стіну. Шойно я опинилась у коридорі не змогла стримати сліз – і це були сльози щастя. Ми намагались народити одну дитинку вже кілька років, а нам був піднесений подарунок – близнюки.

На послідуючих консультаціях мені лікар пояснила, що така вагітність мені дісталася у спадок, оскільки по мамі в роду були близнюки. Хоча напевно жоден спеціаліст не скаже Вам чому у вас буде два малюки.

Після обстеження почався період підготовки до зустрічі з парою пузожителів.

Бабусі дізнавшись, що в сім'ї буде подвійне щастя, почали сипати порадами: "Не морочся, купуй все по два", "Вибирай усе однакове інакше намучишся перебирати варіанти". Мені ж хотілося прибрати стереотип, що близнюки мають бути копією один одного. Адже треба їх ростити кожного як окрему індивідуальність з першого дня життя. Зовнішня схожість звичайно ж буде, але таланти, смаки - можуть бути різними.

Оскільки процес вибору приданого для малюків сам по собі дуже приємний, стільки усього милого варто переглянути: меблі, коляски, постільну білизну. Вибрати тони дитячої кімнати і ще багато багато всього. Довелося ці предмети обирати у відносно схожих гаммах, а ось у виборі одягу я вже розійшлася. Для себе відразу створила міні гайд по підбору і ділюся ним з Вами.

Як обрати одяг близнюкам:

  1. Підбирайте різні відтінки одягу.
  2. Вибираючи колірні гамми моделей, зверніть увагу, щоб комплекти поєднувалися і між собою. Вам зручно буде комбінувати одяг в нові комплекти, тим самим створюючи багато різних образів.
  3. Забудьте про однаковий одяг для новонароджених близнюків - у кожного має бути своя індивідуальність з перших днів життя.
  4. Моделі можуть бути однакові, а принти і забарвлення різними.
  5. На виписку і для прикольних фото-моментів однозначно мають бути різні малюнки і ці речі не обмінюйте між братиками або сестричками.
  6. Якщо Ви чекаєте на близнюків - це не означає, що одягу треба набрати в два рази більше, ніж для крихітки, який з'являється сам. Моноколір - наше все, комплекти і комбінації з однотонними речами виглядають круто і їх треба реально менше ніж квітчастих речей, під які ще потрібно докласти зусиль аби знайти пару.
  7. Розмір одягу для зустрічі крихіток обирайте тільки після останнього УЗД. Як правило немовлятам близнюкам потрібний 56 розмір, але іноді і 50. Тому дочекайтеся результатів дослідження.

Тюнс готовий Вам підібрати комплекти для крихіток, оскільки створює колекції, які легко поєднуються між собою.

Для хлопчиків близнюків можна вибирати предмети з колекції Moon і Sweet Dream. Для дівчаток близнюків одяг Вам сподобається з лінійки Blossom і Cat. А ще, Ви можете написати нам у будь-якій мессенджер і наші фахівці з радістю включаться в процес підбору першого одягу для близнюків.

Коментарi

Написати коментар