Тюнс приймає оплату Карткою "Пакунок малюка" 🇺🇦
Українська
096-009-27-83
097-421-59-21
Малюк переплутав день і ніч? Є спосіб відновити режим дня!

Малюк переплутав день і ніч? Є спосіб відновити режим дня!

Автор: Tunes Дата: 27.02.2020

Тривала третя ніч, Ви з чоловічком щосили намагались тримати очі відкритими та зображали щастя. А в цей момент крихітка мило агукав та рученятами перебирав іграшку. В повітрі нависло питання: "Ну чому ти вдень спиш, а вночі гуляєш?" Достатньо частенький випадок, коли дитина сплутала день та ніч.

Що робити, якщо малюк переплутав день з ніччю:

  1. Переконайтесь, що збій режиму стався не по причині порушень в здоров'ї крихітки. В цьому Вам допоможе огляд педіатру (так, ця порада дуже очевидний, але з нього варто розпочати).
  2. Організуйте темну-темну кімнату. Ніч має бути темною. Що її такою не робить? Нічні лампи, місячне сяйво, телевізори, екрани гаджетів. Виключіть будь-які джерела світла на час бажаного сну малюка.
  3. Немовлята можуть просинатися, якщо їм заважає якась нерівність в кроватці або одяг для сну не комфортний.
  4. Засинати в провітреному приміщені набагато приємніше та легше, ніж в жаркій та задушливій кімнаті. Слідкуйте за температурою та рівнем вологи в дитячій.
  5. Посадити батарейки! Так так.. Вам необхідно збільшити час активного дозвілля протягом дня. Але перед сном ніяких енергічних ігр.
  6. Спробуйте додати в "раціон" сну вільне сповивання. Спальні мішечки або європелюшки кокони. Вони роблять сон дитини міцніше, та допомагають малюкам не пробудитися повністю, якщо вони здригаються уві сні або підкидають ручками. Тюнс пошив багато варіантів спальних мішечків для ваших крихіток.
  7. Купання перед бажаним часом засипання можна поєднати із заспокійливими трав'яними ваннами. Підійдуть наступні трави: корінь валеріани, м'ята (краще для дівчаток), звіробій (краще для хлопчиків), меліса, ромашка, пустирник, хміль, чебрець, фенхель.
  8. Не поспішайте до малюка, якщо він пробудився та почав видавати звуки. Як правило крихітка може знову заснути самостійно за хвилинку, але побачивши глядача - забуде про сон.

І важливий момент, щоб "перевернути" день та ніч дитині достатньо 2-3 дні порушити нормальний режим засинання. Тому якщо Вам довелось з немовлям довго "погуляти", приділіть на наступний день увагу своєчасному відходу до сну. Так як повертати графік куда важча та довготриваліша процедура. Солодких нічних снів!

Коментарi

Написати коментар