Тюнс приймає оплату Карткою "Пакунок малюка" 🇺🇦
Українська
096-009-27-83
097-421-59-21
Нектар

Нектар

Автор: Tunes Дата: 12.08.2020

А Ви ставили питання, як виробники дитячого одягу вибирають принти для тканин?

Не те. Не те… і це не те. Кожного разу приїжджаючи на склади полотен в голові літають думки: "Ось було б круто, якби до цих ведмедиків додати зірочки і прибрати листочки. Або ж з цього забарвлення прибрати усі квіточки і залишити тільки лисичок". І як тільки, здається, що побачив щось прекрасне - дізнаєшся, що тип фарбування не той, що треба.

І реально, відібрати стильний принт для Тюнса було не так і легко. Адже у нас є вимоги до типу тканини, її щільності, натуральності, способу нанесення візерунка і звичайно ж до самого малюнка.

Який вихід ми знайшли? Створювати принти під свій бренд самостійно і знайти виробника тканини, який створить полотно за нашими завищеними вимогами.

І ось вже третій рік Ви одягаєте своїх маляток в одяг Тюнс з авторськими принтами не лише у вигляді милих тварин, а і візерунків по полотну. Народжуються забарвлення і патерни завдяки нашій аудиторії у декілька етапів:

  • проводимо опитування в соцмережах і збираємо побажання по кольорах і відтінках;
  • голосуємо за вибрані варіанти забарвлення командою;
  • ділимося з аудиторією варіантами кліше, які залишилися після виключення;
  • остаточний вибір за клієнтами.

Створення самого патерну для друку займає близько місяця.

Щодня вносяться в нього зміни: крапочку додати, смужку прибрати, а можна трохи зігнути цей елемент. Зупинитися і сказати, що це ідеально - неможливо. Покращувати можна вічно.

І ось Тюнс створив новий принт, який стане основою для колекції Nectar.

За основу ми взяли ніжний персиковий відтінок і з'єднали його з ажурною ботанікою. Що в сукупності робить принт дуже ніжним, легким і лаконічним. Ідея принта Nectar - створення нестандартного образу для дівчинки. Відтінок однозначно закохуватиме в себе майбутніх батьків маленьких принцес.

Ми трохи відхилилися від стандартного рожевого.

Це забарвлення прекрасно буде комбінуватися з однотонними колекціями, з предметами з лінійки Moon, Mocco. Ця колекція вміщуватиме в себе усі базові предмети для сумочок в пологовий будинок і великі розміри, для крихіток до року.

Стежте за новинами в нашому Instagram і Facebook і будьте першими, хто зможе pfvjdbnb одяг з нової колекції з авторським принтом від Тюнс.


Коментарi

Написати коментар