Тюнс приймає оплату Карткою "Пакунок малюка" 🇺🇦
Українська
096-009-27-83
097-421-59-21
Ваш одяг з бавовни чи теплий?

Ваш одяг з бавовни чи теплий?

Автор: Tunes Дата: 18.09.2019

Дуже часто це питання чують наші сервіс-менеджери. Практично кожен день. Ми дуже раді, що так багато батьків свідомо підходять до вибору натільного груднічкової одягу, тому написали цей коротенький огляд.

Хочете дізнатися, що за питання? "А у вас одяг з бавовни чи теплий?"

Чомусь прийнято вважати, що бавовняний дитячий одяг - це літній варіант. Але давайте реально розберемося, що робить одяг теплим чи "холодним" ...

Що таке бавовна?

Бавовна це не тканина. Бавовна - це волокно. Бавовна - це склад ниточки, з якої буде виткано полотно. Бавовна - це на всі 100% натуральна сировина.

Що таке бавовняні тканини?

Ви можете подивитися на етикетку зі складом ваших улюблених джинсів. Або, наприклад, на ярличок сорочки вашого чоловіка або постільної білизни, або пісочника свого малюка. Ще добре продемонструє різноманітність бавовняних тканин рушник.

Ми впевнені, що ви вже розумієте, до чого ми ведемо ... Все це бавовняні тканини, але вони всі такі різні. Відповідно, бавовняна тканина може бути мега-легкою та тонкою, а може побут щільною ворсистою, грубою та щільною.

А тепер про "теплоту" тканини.

Теплота тканини визначається щільністю і типом тканини. Наприклад, візьмемо, тканину інтерлок. Це трикотажна тканина, і крім того, що вона має три різних класи якості (оппененд, ринг, піньє), так і щільність може бути від 160 до 200 г / м², повірте теплоємність буде дуже різною в залежності від щільності. Варіанти тканин з меншою щільністю підійдуть на літо, а більш щільні на прохолодні пори року( наприклад ось такі комбінезончики).

З яких тканин шиє Тюнс?

Всі тканини Tunes мають тільки вищий клас полотен - піньє. Ми контролюємо, щоб тканини, які будуть контактувати з тілом вашого малюка були на 100% натуральними, з бавовни (так як синтетика для новонароджених заборонена). Ми контролюємо, щоб щільність тканини була ідеальною для кожного сезону, і щоб новонароджені малюки не відчували дискомфорт. Теплий натільний одяг для новонароджених повиннен і може бути натуральним, практичним і стильним. Бренд дитячого одягу Tunes кожен день працює над цим. І вже більше 5000 крихіток оцінили це.

Коментарi

Написати коментар