Тюнс приймає оплату Карткою "Пакунок малюка" 🇺🇦
Українська
096-009-27-83
097-421-59-21
Що необхідно знати до народження дитини?

Що необхідно знати до народження дитини?

Автор: Tunes Дата: 22.10.2019

Коли малюк з'являється на світ вже не виходить приділяти багато часу на пошук інформації про крихітку. Буквально кожну секунду перебування дитини поза животиком народжуються нові питання. Ось топ моментів, з якими стикаються всі матусі, і які краще дізнатися до пологів.

1. Конічна форма голови

Не варто бити тревогу, якщо після появи дитини ви помітили, що форма голови має конічну форму. Така форма, як правило, з'являється в ході природних пологів через здавлювання головки немовляти, але форма черепа незабаром зміниться.


 2. Плач без сліз

Плач без сліз у немовлят - це норма. Під час, коли малюк жив в утробі матері, в сльозах необхідності не було, тому що їх функції виконувала навколоплідна рідина, а слізні протоки закривалися слизовими пробками. Вони захищали від попадання води всередину.

Протягом перших тижнів ці пробки самостійно розсмоктуються і перші крапельки сліз ви зможете спостерігати з 1-2 місяців.


 3. Косоокість у новонароджених

Протягом перших шести тижнів життя у багатьох дітей може бути косоокість, але це не повинно вас турбувати!  Якщо це триває після 6 тижнів, зверніться до педіатра!


 4. Рефлекс Моро

 Ви можете помічати здригання або "підкидання" ручок малюка. Зазвичай присутній у всіх немовлят до трьох місячного віку, як відповідь на раптову втрату підтримки, коли дитина відчуває себе, як ніби вона падає. До речі, якщо ви хочете виключити переляк малюків в ці моменти - вам знадобляться пелюшки-кокони.


 5. Перлини Епштейна

У багатьох дітей в ротику спостерігаються маленькі білі кісти розміром з шпилькову головку.

Ці кісти називаються «перлинами Епштейна».

Вони абсолютно нормальні і поступово зникають самі по собі через 1-2 тижні після народження малюка.


 6. «Поцілунок ангела»

 Іншими словами, родимі плями.

Всі червоні сліди є результатом того, що кровоносні судини розташовані дуже близько до поверхні шкіри дитини. Коли концентрація кровоносних судин низька, ознаки рожеві і ледь помітні.

 Ці родимі плями є небезпечними, а в деяких випадках вони зникають у міру дорослішання дитини.


Коментарi

Написати коментар