Тюнс приймає оплату Карткою "Пакунок малюка" 🇺🇦
Українська
096-009-27-83
097-421-59-21
Подарунок новонародженому і батькам

Подарунок новонародженому і батькам

Автор: Tunes Дата: 09.07.2019


Отримали запрошення на свято на честь новонародженого малюка? Саме час замислитися, що подарувати на народження дитини? Адже хочеться, щоб подарунок був потрібним, запам'ятався і приніс задоволення як дитині так і батькам. Також потрібно врахувати, що презентів буде багато і дуже складно обрати щось унікальне, адже перші необхідні предмети для молодих батьків і малюків приблизно однакові у всіх сім'ях.

Отже, давайте поетапно розбиратися. Питання, які варто вирішити перед вибором презенту:

 1. Для якого заходу подарунок? Подарунок на хрестини? Або на виписку? А може це знайомство з немовлям?
 2. Подарунок призначається дитині або батькам?
 3.  Чи є список бажань (wishlist) від батьків?

Звичайно ж якщо відповіддю на третій пункт буде "так", тоді завдання вирішено - Вам тільки залишилося зробити покупку. А всіх, хто отримав негативну відповідь на останній пункт просимо пройти далі з нами.

Якщо подарунок новонародженому на хрестини і Вам відведена серйозна роль хрещених батьків - неодмінно прочитайте ці рекомендації.

В інших же випадках радимо дотримуватися наступних правил:

 1. Подарунок не повинен бути громіздким і мати великі габарити. Не у всіх дитячих поміститься двометровий ведмідь, та й велика кількість пилу, який можуть збирати м'які іграшки, абсолютно не потрібний.
 2. Не купуйте речей, які вимагають персоналізації і тонкощів у використанні: предмети інтер'єру, автокрісла, стільчики для годування (ці речі повинні вписатися не тільки в інтер'єр, але і підходити по багатьом параметрам). Добре якщо ви знаєте улюблений бренд молодих батьків або обговорили модель заздалегідь.
 3. Обирайте те, що реально корисно, це може бути дрібна побутова техніка: блендер, зволожувач для повітря, відеоняня, одяг.
 4. Із приємних деталей завжди будуть актуальні: килимок, мобіль в ліжечко, м'які книги для дітей від шести місяців, еко-іграшки і розвивалки. Намагайтеся не дарувати предметів з пластику невідомого походження.
 5. І звичайно ж, якщо Ви обрали в якості привітання з народженням дитини одяг - пам'ятайте, що смаки у всіх дуже різняться. І те, що Вам припало до душі, Вашій подрузі може не сподобатися. Тому ідеальним варіантом може стати подарунковий сертифікат на дитячий одяг.
 6. Надаючи перевагу  ПОДАРУНКОВОМУ СЕРТИФІКАТУ - Ви даєте можливість батькам отримати задоволення від процесу вибору. І повірте це точно стане в нагоді Вашим друзям. Навіть якщо у подруги, що народила, подарунків з одягом буде багато - зайвою вона не буде ніколи.
 7. Якщо Ви вирішили самостійно обрати одяг на подарунок - всі текстильні предмети купуйте на розмір від трьох місяців і враховуйте сезонність, щоб точно не помилитися.
 8. І найголовніше правило - вибирайте подаруночок з теплими почуттями. Повірте, кожна емоція буде передана малюкові і батькам.


А ось ТОП 10 бажаних подарунків молодим матусям від наших клієнтів:

1. Комплект одягу з авторським дизайном від Tunes

2. Набір мусліновий пелюшок

3. Дитячий нічник

4. Пароварка

5. Блендери

6. Увлажнитель воздуха

7. Розвиваючий килимок

8. Одноразові підгузники (розмір і виробника узгодьте з мамою)

9. Набір для зліпка ручок і ніжок

10.Сертіфікат на фотосесію


І мало не забули поділитися психологічним прийомом для того, щоб вивідати, що хочуть батьки на подарунок. Запитайте у молодої матусі : "Вгадай, що я купила малюку в подарунок?" І у відповідь понесуться бажання.

Коментарi

Написати коментар