Тюнс приймає оплату Карткою "Пакунок малюка" 🇺🇦
Українська
096-009-27-83
097-421-59-21

Нагруднік дитячий Olive

  • Виробники Tunes
  • Код товару: 09-8-1-103
  • Наявність: В наявності

84.00 грн.

Характеристики товара
Застібка Кнопочки
Склад 100% бавовна, внутрішня мембрана 100% поліестер
Колір Зелений, Оливковий
Країна-виробник Україна
Країна бренду Україна
Особливості Напромокаючий нагруднік

Гарний, практичний однотонний дитячий слюнявчик - річ необхідна, особливо, коли у малюка починається період рясного слиновиділення.


Головна задача дитячого нагрудніка - забезпечити сухість одягу, в якому малюк проводить активний час, але ж радіти життю в мокрому одязі не завжди комфортно


Слинявчик зеленого кольору доповнить будь-який стильний образ малюка. На нагрудніку від бренду дитячого одягу Tunes реалізовано дві кнопочки для регулювання розміру.



Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Captcha
Встигни придбати моделі зі знижками! Акція Листопад-Цінопад ;)
Зроблено в Україні
Відправляємо в екологічній упаковці

Рекомендовані товари

Чоловічок з ботанічним принтом Flower Чоловічок з ботанічним принтом Flower
331.00 грн.
Якщо ти в очікуванні на маленьку принцесу, та слово "стиль" має для тебе значення, тоді цей крутезний комбінезон для тебе.Ботанічний принт зробить образ твоєї маленької дівчинки незабутнім.Створюючи цю модель ми не забули про саме головне - комфор маляти:- чоловічок має зовнішні шви- кнопочки до обо..
Сліп піжама для дитини від трьох місяців до року Olive Сліп піжама для дитини від трьох місяців до року Olive
445.00 грн.
Бажаєте своїй крихітці одяг, в якому дитині буде зручно пізнавати світ під час активностей і буде комфортно під  час сну? Однотонний оливковий чоловічок з відкритими ніжками - саме те, що Вам потрібно!Чоловічок має манжети на ручках, для того, щоб ніжно фіксувати рукавчик. На ніжках реалізовано..
Дитячий чоловічок для сну з авторським малюнком коала Brina Дитячий чоловічок для сну з авторським малюнком коала Brina
359.00 грн.
В чому має спати малюк, якому вже виповнилось три місяці? Як правильно підібрати  одяг для сну?Ось головні правила:1. Одяг має бути на 100% натуральним.2. Одяг дитячий для сну має бути сконструйованим таким чином, щоб вона не задиралась, навіть якщо дитинка крутиться уві сні3. Батькам має бути ..
Чоловічок на блискавці із закритими ніжками Flower Чоловічок на блискавці із закритими ніжками Flower
399.00 грн.
По мірі підростання манюні процес перевдягання змінюється - малеча стає більш юркою та батькам потрібно бути швидкими в моменти зміни одягу. Щоб полегшити перевдягання Тюнс шиє чоловічки для дітей від трьох місяців на блискавці.Перед вами сліп на молнії в стильному, свіжому забарвлені Flowers - він ..
Боді із застібкою на горловині Flower Боді із застібкою на горловині Flower
247.00 грн.
Комфортний і практичний бодік може бути яскравим і стильним. Чи не так? Тільки подивіться на поєднання кольорів. Бодік має яскравий принт і оправлений красивим оливковим кольором. Бодіки - це одяг, який набагато зручніше звичайних кофтин, оскільки спинка завжди прикрита. Для зручної зміни памперса м..
Шапочка з манжетом Flower від народження Шапочка з манжетом Flower від народження
52.00 грн.
Ще один вид шапочок для малюків - це шапочки на манжеті.Такі головні убори ми шиємо з зовнішнім швом.Манжетик не дозволить сповзати шапочці на очі і буде добре сидіти на голові.Шапочка пошита з преміального натурального полотна інтерлок-пін'є, в складі тільки 100% бавовна.Така шапочка може доповнити..