Тюнс приймає оплату Карткою "Пакунок малюка" 🇺🇦
Українська
096-009-27-83
097-421-59-21
Шкідливі поради як вибрати самий неправильний одяг для новонародженого

Шкідливі поради як вибрати самий неправильний одяг для новонародженого

Автор: Tunes Дата: 06.07.2020

Поради дають люди, що кожен день комплектують сумки в пологовий будинок від Тюнс.

Отже, по порядку:

  1. Вибирайте бодіки і чоловічки, які доведеться одягати через голову. Так Ви натренуєте своє терпіння і нервову систему малюка - плач і стрес гарантовані. І не думайте дивитися в бік одягу, який має застібки по всій довжині виробу. Забудьте про те, що під час народження дитина отримує стрес і вкрай небажано відтворювати його.
  2. Обов'язково знайдіть сліп, який застібається на одну ніжку. Адже таке задоволення, особливо вночі, міняти підгузок і просовувати ніжку малюка туди. Це ж чистий кайф, не полегшуйте собі ці моменти - труднощі загартовують.
  3. Шукайте одяг з внутрішніми швами і вишивками, які будуть натирати і викликати подразнення шкіри дитини. Неодмінно послухайте знайому, яка скаже: "Я не морочила собі голову, малого і так постійно обсипало". Обов'язково слідкуємо, щоб бірки були всередині.
  4. Прикладіть максимум зусиль, щоб відшукати синтетичний одяг. Переконайтеся, що шкіра малюка не дихає і йому жарко. Пар кісток не ломить, а перегрів придумали фантасти. А якщо синтетики знайшли замало – вдягайте в чотири шари одягу.
  5. Проконтролюйте, щоб одяг був прикрашений безліччю рюш, намистин, нашивок та гудзичків по спинці. Забезпечте максимальний дискомфорт дитині, коли вона буде лежати або коли ви заключите її в обійми. Може дитина оцінить ряд кнопок і вважатиме це за масаж.
  6. Знайдіть, хоча це не проблема, моделі з відкритими рукавами. Обличчя зі шрамом це так мило... Повірте, як тільки Ви відійдете від дитини на секунду - малюк все зробить своїми гострими тоненькими нігтиками.
  7. Ще один важливий пункт. Шукайте забарвлення з розряду "вирви око". Через 7 років, розглядаючи фото з вже дорослою дитиною, вашу увагу буде сконцентровано на різнокольорових чепчиках, повзунах і кофточках... Краще робити фото на тлі зеленої пелюшки з фіолетово-жовтими квітами і літачками.
  8. Наостанок, наберіть всі предмети одягу для новонародженого зі списку в пологовий будинок. Проігноруйте ті всі рекомендації фахівців, які кожен день з цим стикаються. Звичайно, 100 сорочечок і 100 повзунків - це те, що потрібно маляті.

Поради точно повинні використовувати майбутні мами, які не будуть любити своїх крихіток.

А тим мамам, які ще після перших двох смужок безпам'ятно закохалися в своє чудо - робіть все навпаки.

Коментарi

Написати коментар