Тюнс приймає оплату Карткою "Пакунок малюка" 🇺🇦
Українська
096-009-27-83
097-421-59-21
Екологія - не останнє слово для бренду Tunes

Екологія - не останнє слово для бренду Tunes

Автор: Tunes Дата: 02.09.2019

Ще ледачий не заговорив про екологію. Вірно? Але Тюнс вважає, що головне в цій справі - дії.

Отже, про дії, які робить наша команда для збереження живої і зеленої планети для наших дітей:

  • ми відмовилися від "шуршалок" (пакетів). З серпня 2019 дитячий одяг Тюнс їде до Вас в еко-сумочках або крафтових пакетиках. Крафтові пакетики легкі в переробці та утилізації і не шкодять планеті.
  • еко-сумочки. Це окрема гордість. Ми довго думали про пакування, вибирали між милими коробочками, брендованими пакетами ... і подумали: кому потрібні коробочки, які потрібно десь зберігати, які будуть захаращувати будинок. Пакети - ні, так як це сміття, яке шкодить навколишньому середовищу. І прийняли рішення - будуть сумочки. Вони використовуються повторно в побуті, круто замінюють пакети при поході до супермаркету і т.п.
  • ми розробили електронні подарункові сертифікати, що також дуже екофрендлі - адже сертифікат приходить на електронну пошту вашим друзям, а не в паперовому вигляді. Все просто і комфортно :) і для Вас і для природи.
  • і найголовніше, ми шиємо одяг з натуральних полотен, які також утилізуються дуже просто і не завдають при цьому шкоди Землі.

Тільки уявіть, лише зусиллями Тюнсіка кожен день планета не отримує додаткових двісті пакетів. І це круто!

Приєднуйтесь до нашої відмови від поліетилену - беріть сумочки в магазин з собою, це зручно та економно. Говоріть частіше "пакет не потрібен"!

Коментарi

Написати коментар