Тюнс приймає оплату Карткою "Пакунок малюка" 🇺🇦
Українська
096-009-27-83
097-421-59-21
Боді і як їх правильно готувати

Боді і як їх правильно готувати

Автор: Tunes Дата: 14.01.2021

А що є неправильні дитячі боді? Є, з вашого дозволу, несвоєчасні. Так-так саме так.

Боді прийнято вважати другою за зручністю моделлю після чоловічків для малюків. Але якщо підібрати боді, що не впишуться в період розвитку малюка - вони вас розчарують.

Почнемо з найперших боді для малят, які тільки з'явилися на світ. Що ми знаємо про цей проміжок часу - він адаптаційний. Шкіра дитини, її нервова система, зір, рефлекси і інші вкрай важливі елементи організму підлаштовуються під нову середу існування. Як правило, цей період займає перші три місяці життя.

Щоб з комфортом пройти цей етап, в одязі також варто віддати перевагу правильним моделям.

Якими повинні бути боді для новонароджених:

  • Застібка по всій довжині. Переодягання буде спокійним і для батьків і для малюка. Намагайтеся уникати перші місяці моделей, які одягаються через голову.
  • Зовнішні шви. Ми писали про те, що шкіра новонароджених дуже ніжна і потребує дбайливого ставлення. Намагайтеся уберегти її від грубих швів.
  • Вибирайте застібки на боді, які будуть обходити пупкову ранку. Боді з діагональною застібкою, які ми шиємо - ідеальний варіант.
  • Натуральні матеріали - і ніяких винятків. Зі шкірою малюка в будь-яку пору року повинна контактувати лише тканина, яка не перешкоджатиме диханню шкіри. Виключіть матеріали, в складі яких є навіть 5% синтетики. Вона може викликати алергічні реакції.
  • Ніяких дратівливих вшивних бірок, вишивок і намистин. У крихітки не буде можливості вказати на подразник, а постійний плач і збуджений стан не йде на користь малюкам.

І навіть дотримуючись всіх цих правил - боді можна зробити красивими, яскравими і зручними. У нас це вийшло.

По закінченню перших трьох місяців вже можна звертати увагу на моделі на кшталт: боді-поло, боді-човник, боді-гольф або боді-кімоно.

До чого варто придивитися при виборі боді для дітей від трьох місяців:

  • на спинці не повинно бути застібок. Малюки багато часу проводять на спині, а лежати на ґудзиках таке собі задоволення;
  • боді-гольф повинен мати кнопочки на плечі, щоб розширити горловину при переодяганні;
  • якщо малюк з небажанням і плачем терпить одягання через голову - обирайте моделі з застібкою по всій довжині або форму "кімоно".

Боді це нереально зручна річ. Спинка завжди прикрита. Боді замінюють кофтинки, їх одягають під штанці і спіднички, під повзунки або ж просто з пінеточками. Боді гарні як самостійна одиниця гардеробу. Головне підібрати в потрібний момент правильний фасон.

Пов`язані товари

Коментарi

Написати коментар