Тюнс приймає оплату Карткою "Пакунок малюка" 🇺🇦
Українська
096-009-27-83
097-421-59-21

Стандарти якості

Гарантія якості товарів торгової марки Tunes


Обов'язковим атрибутом якісного одягу є сертифікація всіх її складових. Використання синтетичних елементів і сумнівних складових звичайно ж значно здешевлюють виробництво, але чи допустимо це у виробництві одягу для самих маленьких?

Якщо склад тканини часто зрозумілий досвідченим мамам навіть на дотик, то фурнітура більш загадковий елемент, хоча в складі її сплави, які контактують і з шкірою малюка і того, хто щодня переодягає дитину.

Бренд Tunes використовує тільки високоякісну фурнітуру YKK для всіх типів виробленого одягу. Всі блискавки і кнопочки сертифіковані за стандартами OEKO TEX.

Стандарт OEKO TEX

Сертифікат Еко Текс був розроблений в 1992 році командою незалежних експертів, в число яких входив Австрійський Текстильний Інститут. Потрібно відзначити, що деякі речовини, які дозволено Європейським Союзом, обмежуються і заборонені стандартами Еко Текс. На сьогодні це один з найбільш авторитетних стандартів якості, мета якого гарантувати безпеку текстильної продукції, особливо одягу для новонароджених.

Одяг від Tunes відповідають суворим стандартам якості OEKO TEX і абсолютно безпечний для ваших малюків.


Cертифікація GOTS

GOTS гарантує органічний статус текстилю, починаючи зі збору сировини і екологічного та соціально відповідального виробництва і закінчуючи готовою продукцією, з метою надання надійних гарантій споживачам.Висновок на пакувальний матеріал

Свідотство реєстрації Торговельної марки Tunes