Тюнс приймає оплату Карткою "Пакунок малюка" 🇺🇦
Українська
096-009-27-83
097-421-59-21
Підвищене слиновиділення у малюка-чи варто турбуватися?

Підвищене слиновиділення у малюка-чи варто турбуватися?

Автор: Tunes Дата: 28.03.2019

Практично 99% батьків планети, на 2-му місяці життя своєї дитини стикаються з такою фізіологічною особливістю у діток - надмірне слиновиділення. Більшість сприймає це як "перший дзвіночок" появи зубів, деякі пов'язують цей процес з неврологічними проблемами у малюка і починають шукати відповідь на питання як боротися зі слиновиділенням у дитини.

Процес надлишкового слиновиділення називається - саливація, і є нормою, до віку двох років. У дворічному віці все повинно відновитися до рівня дорослої людини.

Сам процес, чому малюк і все навколо стає вологим дуже простий - в період підвищеного слиновиділення у дитини ще немає звички до постійного ковтання слини, як у нас, у дорослих, також в цей період у дитини починають прорізуватися зубки, що грає велику роль у формуванні об'єму слини.

Важливо знати і розуміти, що слиновиділення для крихти корисно і боротися з ним не варто:

  • рясна слина допомагає малюкові створювати вакуум для смоктання молока при годуванні;
  • слина допомагає в розщепленні крохмалю молока в ротовій порожнині до цукрів, що значно полегшує переварювання їжі в шлунку;
  • слина у новонароджених стоїть на захисті ротової порожнини малюка від пересихання і розвитку хвороботворних мікроорганізмів.
Цей період це норма, і потрібно радіти, що з малюком все в повному порядку, просто варто трохи подбати про комфорт себе і малюка, так як кожному з батьків і дитині незручно ходити у вологому одязі. Погодьтеся. Тому ви можете захистити дитину від цього дискомфорту, просто вибравши непромокальний нагрудник або слинявчик.

Також Вам на допомогу прийдуть м'які серветки і м'які натуральні рушники, але не варто старатися при витирання слини, щоб не викликати роздратування на шкірі малюка.

Пов`язані товари

Коментарi

Написати коментар